• Wisselbekers en bokalen

    Er is een rijke historie bij het toekennen van wisselbekers en bokalen aan leden van de vereniging vanwege het behalen van de waarde waar de wisselbeker of bokaal voor staat.

  • Sjouk Tel wisselbeker

  • Jaar Naam
    1976 Bert Knollema
    1977 Anita Willems
    1979 Bert Velema
    1980 Rob Nijhuis
    1981 Jan Overbeek
    1982 Diana Touw
    1983 Arie Strijbosch
    1984 Suzan Muskita
    1985 Kristel Kingma
    1986 Hilda v.d. Sluis
    1987 Harold Scholing
    1988 Gjalt Prins
    1989 Peter Beeftink
    1990 Peter Beeftink
    1991 Edwin de Jong
    1992 Sonja Akkerman
    1993 Sipko Biemold
    1994 Mayra Bijvanck
    1995 Theo Kochi
    1996 Edwin v. Calker
    1997 Heidi Harmsen
    1998 Ellen Schepel
    1999 Margriet Kwint
    2000 Manon Philips
    2001 Ivo Bennema
    2002 Sander Tienko
    2003 Tineke Ploeg
    2004 Leonie Nijstad
    2005 Lieke Hillenga
    2006 Marcel Vos
    2007 Marijn Kup
    2008 Jan Ties
    2009 Linda Ebbinge
    2010 Ronald Ernens
    2011 Bertha Bruggenkamp
    2012 Wybe Wildenbeest
    2013 Astrid Jonkers
    2014 Noah Dhore
    2015 Judith de Heer
    2016 Bart van der Heijden
    2017 Francis de Heer
    2018 Manolito Musters
  • Olympus beker

  • Jaar Naam
    2001 Lotte Pigman
    2002 Marieke v.d. Wal
    2003 Martijn Langen
    2004 Rosa Haverkort
    2005 Bas van Heijst
    2006 Cas de Jongh
    2007 Rik Drenth
    2008 Fons Morsman
    2009 Jelmer Bennen
    2010 Tamar Nijhof
    2011 Lianne Faber
    2012 Niek Pettinga
    2013 Victor Dilling
    2014 Martith Bergkamp
    2015 Frank van Strien
    2016 Julie Nieuwenhuizen
    2017 Michelle Hazelhoff
    2018 Robin Timmermans
  • Cor Visser wisselbeker

  • Jaar Naam
    2009 Jongens Jun. B Competitieploeg
    2010 Jongens Jun. B Competitieploeg
    2011 Meisjes Jun. C Competitieploeg
    2012 Meisjes Jun. C Competitieploeg
    2013 -
    2014 Dames Sen. Competitieploeg
    2015 Jongens Jun. C Competitieploeg
    2016 Meisjes Jun. D Competitieploeg
    2017 Dames Sen. Competitieploeg
    2018 Team 4mijl Mila
  • Pupillenbeker

  • Jaar Naam
    2003 Glenn Jones
    2004 Femke Wierda
    2005 Petra Buursma
    2006 Nick Smidt
    2007 Marieke Ticheloven
    2008 Niek Pettinga
    2009 Danique de Ruiter
    2010 Owen Smidt
    2011 Anne Sijbesma
    2012 Marloes Benedictus
    2013 Floor Dijkstra
    2014 Tom Koops
    2015 Celine Dijkstra
    2016 Michelle Timmer
    2017 -
    2018 Suze van Driel
  • Prestatiebeker Baan

  • Jaar Naam
    2010 Brian Kamstra
    2011 Wouter Ploeger
    2012 Mathijs Damsteegt
    2013-2015 -
    2016 Nick Smidt
    2017 Rens Vaartjes
    2018 Team meisjes junioren D
  • De Loopgroep bokaal AAC'61

  • Jaar Naam
    2016 Eddy Hedemann
    2017 Marc van der Valk
    2018 Ginus Geuzinge
  • Wisselbeker Carolien v/d Dam pupillen

  • Jaar Naam
    2018 Thomas Berends
  • Wisselbeker Achterpad Mila junioren

  • Jaar Naam
    2018 bekend op najaars ALV
  • RaceRunner wisselbokaal

  • Jaar Naam
    2018 bekend op najaars ALV