• Prestaties afgelopen periode - september, oktober en november 2018

  De najaar marathons zij weer achter de rug. Tijd voor een overzicht van de prestaties van de afgelopen periode. Onze marathoners waren overal in Nederland en daarbuiten te vinden.

 • Zo liep Jonathan Engberts op 8 september jl. zijn eerste marathon, namelijk de Jungfraumarathon in Zwitserland. Het lukte Jonathan jammer genoeg niet om te finshen in deze zware bergmarathon. Eén voordeel: Jonatahan heeft nog genoeg energie over om eind dit jaar een andere marathon te lopen.

 • Pieter van den Bosch was op 6 oktober aanwezig bij de 1e Westerkwartiermarathon in Leek. Ook Pieter lukte het (ondanks een goede voorbereiding) niet om te finishen.

 • Op dezelfde dag liep Folkert Tienkamp in Zeeland de Kustmarathon. Deze marathon die van Zoutelande naar Burgh-Haamstede voert wordt als de zwaarste marathon van Nederland gezien. Wind tegen, 23 graden Celsius, 12 km. strand en 11 km. door de duinen brachten Folkert tot een eindtijd van 4 uur, 31 minuten en 30 seconden.

 • Een dag later liepen Ignas Dummer, Marc van der Valk, Lourens Dijkstra en Eddy Hedemann de 22.Rheinenergiemarathon in Keulen.

  De weersomstandigheden waren voor de mannen perfect om mooie tijden te lopen. En dat deden ze dan ook. Ignas kwam binnen in 3.13.50. Een prachtige tijd! Lourens een PR in 3.45.51, Marc in 4.50.47 en marathonman Eddy in 4.40.50.

 • Jildert Visser (onze hardlopende voorzitter) was ook aardig op dreef in deze periode. Op 7 oktober 50 km bij de Trailrun op Terschelling. Eindtijd 6.18.54. Twee weken later de Amsterdam marathon in een mooie tijd van 3.56.56. En of dit nog niet genoeg was liep Jildert samen met Eddy de Berenloop marathon op Terschelling.

 • Eddy Hedemann had het goed op de heupen in de afgelopen periode:

  22 september Martini Marathon op de atletiekbaan in Groningen 4.43.13
  23 september Flinten Marathon in Borger 5.43.36
  26 september Huneborg marathon in Borger 4.36.18
  7 oktober marathon Keulen in 4.40.50
  24 oktober Rennenoord marathon in Zuidlaren 4.54.09
  4 november Berenloop marathon Terschelling 4.32.06

  << Gerik Mik en Eddy

  De Berenloop was de 93e marathon voor Eddy. Op naar de 100!!! Op de foto komt Eddy samen met Jildert over de rode loper. >>

   

 • Berenloop weekend  Terschelling

  AAC ’61 was weer goed vertegenwoordigd tijdens het Berenloop weekend op 3 en 4 november. Eddy, Jildert , Lourens en Jaap liepen de hele marathon en Ignas op zaterdag 10 km en op zondag nog een halve marathon. Traditiegetrouw werd er met klipper de Linde naar Terschelling gevaren.

  << Even poseren bij de boot.

  Prachtige weersomstandigheden zorgden ervoor dat Jaap de Vries zijn PR op de marathon benaderde tot op 14 seconden: 3.18.31. Jaap in actie op het strand.

  Lourens kwam binnen in 3.48.36. En dat terwijl hij 4 weken geleden ook de marathon in Keulen liep. Chapeau!!

  Ignas liep op zondag 1.25.15 over de halve marathon. Een keurige tijd! >>

 • New York marathon

  Twee van onze leden hebbend de prestigieuze New York marathon gelopen. Youngster Wendel van Dalen en Peter Strijbosch pakten het vliegtuig naar Amerika. Ze kwamen met mooie tijden weer terug.

 •  

  << Peter

  Wendel >>

   

  Peter finishte in 3.37.10 en Wendel in 3.27.55.